"למכור!" סדנת מכירות והדרכת אנשי מכירות


"למכור!" סדנת מכירות והדרכת אנשי מכירות

סדנת "למכור!" מציעה למשתתפים מגוון כלים בשיטות מכירה, מיומנויות מכירה והיכרות עם כלים למכירה מוצלחת במודל פשוט, בהיר ומאורגן אשר הופך את תהליך המכירה לפשוט, יישומי ומקצועי הן לאנשי מכירות מנוסים, והן לאנשי מכירות וותקים. הסדנא "למכור!" להדרכת מכירות מבוססת על מחברת העבודה "למכור!" ותלמד את המשתתפים איך למכור או איך לנהל תהליך מכירה בהצלחה.

בין הנושאים בסדנת המכירות "למכור!":

  • מודל 6 השלבים במכירה מוצלחת.
  • כלים ומיומנויות לניהול משא ומתן במכירה מוצלחת.
  • פניה ללקוחות שונים לפי סגנון התקשורת שלהם,  לימוד ותרגול סגנונות תקשורת במכירה.
  • כלים ותבניות לטיפול בהתנגדויות מכירה.
  • תרגול וסימולציות מכירה ליישום הכלים שנלמדו בסדנת "למכור!".
  • תוכן המפגשים, סדר הדברים וחלוקת הזמן עשויה להשתנות בהתאם למטרות הארגון, הדינאמיקה הקבוצתית ואופי העבודה המשותף בין המנחה למשתתפים.

מחברת העבודה "למכור!" תחולק למשתתפי סדנת "למכור!" כמחברת עבודה ללימוד, יישום ותרגול מעשי.

סדנת "למכור" להדרכת אנשי מכירות מתאימה לאנשי מכירות, מנהלי מכירות, אנשי שירות ומכירות למנהלים וארגונים במסגרת ימי עיון, סדנאות העשרה בארגון או כחלק מהכשרה במכירות או בקורס מכירות. כמו כן, אנו מלמדים ומתרגלים מכירות, טכניקות מכירה ומיומנויות במכירה בעבודה אישית במסגרת תהליכי אימון אישי.

לפרטים נוספים ולהזמנות אנא צרו קשר עוד היום – לחץ/י כאן!

סדרת מחברות להצלחה מבית www.My-WorkBooks.com מיסודה של חברת "משכוכית ייעוץ והדרכה", המציעה שירותי ייעוץ ארגוני, פיתוח מנהלים וסדנאות לחברות וארגונים ו-אימון אישי.

אנו מזמינים אתכם לעיין באחד ממוצרי מחברות להצלחה: "לעשות!", "להציג!", "למכור!", "להגשים!" והמשחק "האופק היומי שלי!". את כל המוצרים ניתן להדפיס במיתוג העסקי שלך. כמו כן, אנו מציעים סדנאות לחברות וארגונים בעזרת המחברות  אשר יהפכו את חוויית הסדנא למקצועית, מרעננת ומעצימה.

מעוניינים להנחות סדנא, הרצאה או קורס בעצמכם? בקרו בחנות "מארזי הדרכה / ערכות הדרכה במגוון נושאים מוכנים להורדה, הכוללות מצגת, מערך סדנא, תרגילים ורעיונות מוכנים לשימוש. בין הנושאים "קורס מכירות", "קורס שירות", "סדנת ניהול זמן", "סדנת סגנונות תקשורת" ועוד.

קרא/י במאמרים שפרסמנו בנושא מכירות: