מחברת העבודה "למכור!"


מחברת העבודה "למכור!" לניהול המכירה המוצלחת חושפת את איש המכירות למודל 6 השלבים במכירה; החל בשלב ההכנה, דרך שלב הצגת המוצר ועד החתימה וסגירת המכירה. המחברת "למכור!" הינה מקור ידע חובה וכלי יעיל והכרחי לכל איש מכירות, אשר מארגנת את תהליך המכירה למסלול מובנה, ישים ומצליח ותעניק כלים ומיומנויות למכירת מוצרים, שירותים ורעיונות וכן, להשפעה, שכנוע וטיפול בהתנגדויות.


 • קטגוריה: מחברות עבודה להצלחה

מחיר:62

קנה עכשיו!

תיאור

מחברת העבודה "למכור!" לניהול המכירה המוצלחת חושפת את איש המכירות למודל 6 השלבים במכירה; החל בשלב ההכנה, דרך שלב הצגת המוצר ועד החתימה  וסגירת המכירה. המחברת "למכור!" הינה מקור ידע חובה וכלי יעיל והכרחי לכל איש מכירות, אשר מארגנת את תהליך המכירה למסלול מובנה, ישים ומצליח.

מספר עמודים: 118

מחברת העבודה "למכור!" מעניקה כלים ותשובות בנושאים הבאים:

 • מהם הדברים החשובים ביותר בתהליך ההכנה של איש מכירות ואשר רוב אנשי המכירות לא עושים?
 • האם ואיך ניתן לאפיין לקוחות לפי "סגנונות תקשורת" במכירה ואיך תרגול של "סגנונות תקשורת" יכול לחזק משמעותית את היקף המכירות המוצלחות שלך?
 • מה המשמעות של "זיהוי הצרכים והרצונות של הלקוח" בתהליך המכירה ואיך לימוד, תרגול ויישום הנושא יכול להכפיל את היקף המכירות שלך?
 • על מה חשוב לשים דעת בעת הצגת המוצרים והשירותים שאני מוכר ומה מידת השפעתה של שפת הגוף שלך על סגירת המכירה בהצלחה?
 • מהי "פירמידת המכירה" ואיך היא קשורה לתכנון אסטרטגיות מכירה מקצועיות שיכולה להגדיל משמעותית את היקף המכירות שלך?
 • כיצד נכון לטפל בהתנגדויות מכירה ואיך ניהול התנגדויות הלקוח בצורה מקצועית יכול להגדיל את היקף המכירות בהתאמה?

מחברת העבודה "למכור!" מרכזת במקצועיות ידע וכלים במכירות שפותחו והודרכו במתכונת קורס מכירות ובאימון אנשי מכירות בהצלחה. המחברת כתובה בצורה בהירה, מזמינה ומעוצבת ומשלבת תרגולים להעצמת אנשי המכירות וליישום המידע והכלים שהיא מעניקה בשטח.

למי מחברת העבודה "למכור!" יכולה להתאים?

 • מחברת העבודה "למכור!" מתאימה לכל אנשי המכירות העוסקים במכירות של מוצר או שירות  הן במכירות פרונטאליות והן במכירות טלפוניות.
 • בעלי עסקים או יזמים אשר מעוניינים לקדם את המוצר, השירות או היוזמה שלהם ויכולים ליהנות מכלים יישומיים ב"איך למכור", בסדנת מכירות או קורס מכירות.
 • מנהלים ומובילי עמדה אשר מעוניינים להעצים ולתרגל את יכולות ההצגה והשכנוע שלהם.

את כלל המוצרים המוצעים למכירה ניתן להדפיס במיתוג עסקי שלך הכולל מכתב פתיחה מטעם הארגון בפתיחת המחברת, לוגו בקדמת המוצר ולוגו בצד האחורי. לפרטים נוספים על הדפסה במיתוג שלך, קראו כאן!לפרטים נוספים נא ליצור קשר כאן!

סדרת מחברות להצלחה מבית www.My-WorkBooks.com מיסודה של חברת "משכוכית ייעוץ והדרכה", המציעה שירותי ייעוץ ארגוני, פיתוח מנהלים וסדנאות לחברות וארגונים ו-אימון אישי. המחברת "למכור!" נכתבה בשיתוף פעולה עם מנחי מכירות ומדריכי מכירות מטעם חברת "iLEAD להדרכת אנשי מכירות". המחברת "למכור!" מהווה כלי מרכזי בקורס מכירות, הדרכת מכירות וסדנאות מכירה בהנחייתם. 

אנו מזמינים אתכם לעיין באחד ממוצרי מחברות להצלחה: "לעשות!", "להציג!", "למכור!", "להגשים!" והמשחק "האופק היומי שלי!". את כל המוצרים ניתן להדפיס במיתוג העסקי שלך. כמו כן, אנו מציעים סדנאות לחברות וארגונים בעזרת המחברות  אשר יהפכו את חוויית הסדנא למקצועית, מרעננת ומעצימה.

מעוניינים להנחות סדנא, הרצאה או קורס בעצמכם? בקרו בחנות "מארזי הדרכה / ערכות הדרכה במגוון נושאים מוכנים להורדה, הכוללות מצגת, מערך סדנא, תרגילים ורעיונות מוכנים לשימוש. בין הנושאים "קורס מכירות", "קורס שירות", "סדנת ניהול זמן", "סדנת סגנונות תקשורת" ועוד.

 • התמונות מוצגות להמחשה בלבד, ט.ל.ח.
 • הקניה והשימוש במוצרי החנות בהתאם ובכפוף לתנאי תקנון.

קרא/י במאמרים שפרסמנו בנושא מכירות: