מחברת העבודה "להציג!"


להפוך כל הצגה להופעה מנצחת! מחברת העבודה "להציג!" תעניק לקורא מיומנויות לניהול הפרזנטציה ודיבור בפני קהל בצורה סוחפת, מעניינת ומקצועית. המחברת מלווה בתכנון הפרזנטציה, בהדרכת מצגת, הרצאה, סדנא או מכירה; בהתאמתה לקהל היעד, בארגון המסרים המילוליים ובהענקת רעיונות ומידע על אודות שיטות הצגה, שפת גוף נכונה, קריאת שפת גוף של הקהל ודרכים להתמודדות עם "פחד במה". מחברת העבודה "להציג!" היא כלי חובה לכל מי שעוסק בהעברת מסרים בפני קבוצה, קהל או בודדים ותהיה מתנה נהדרת למרצים, יועצים, מורים, מנהלים, אנשי מכירות ומדריכים.


 • קטגוריה: מחברות עבודה להצלחה

מחיר:62

קנה עכשיו!

תיאור

מחברת העבודה "להציג!" תעניק לקורא מיומנויות לניהול הפרזנטציה ודיבור בפני קהל בצורה סוחפת, מעניינת ומקצועית. המחברת מלווה בתכנון הפרזנטציה; בהתאמתה לקהל היעד, בארגון המסרים המילוליים ובהענקת רעיונות ומידע על אודות שיטות הצגה, שפת גוף נכונה, קריאת שפת גוף של הקהל ודרכים להתמודדות עם "פחד במה". 

מחברת העבודה "להציג!" היא כלי חובה לכל מי שעוסק בהצגת מסרים בפני בודדים או קהל; מנהלים, מרצים, מנחים, אנשי שירות ומכירות, מורים ועוד.

מספר עמודים: 144

מחברת העבודה "להציג!" מעניקה כלים ותשובות בנושאים הבאים:

 • מהן הפעולות שכל מציג מקצועי עושה עוד בשלב הפיתוח והכתיבה של ההצגה ורוב המציגים מפספסים?
 • היכן, על פי מחקרים, מומלץ להשקיע את עיקר תשומת הלב בהעברת פרזנטציה: בממד המילולי (מה אני אומר), בממד הווקאלי (שימושי קול ושפה בעת ההצגה) או בממד הוויזואלי (שפת גוף ותנועה במרחב)? ואיך נכון לבצע כל אחד מהממדים בהצלחה?  
 • כיצד נכון להתמודד ולטפל בהתנגדויות בעת ההצגה ומתי הבעיה היא המתנגד ולא ההתנגדות?
 • איך ניתן להוריד את רמת "חרדת הבמה" של המציג ואילו כלים מומלצים כדי להימנע מכך?

מחברת העבודה "להציג!" מרכזת במקצועיות ידע וכלים בהעברת פרזנטציה אפקטיבית, בתכנון וניהול ההצגה, במיומנויות שפת גוף, בטיפול בהתנהגויות ובשיפור הביטחון של המציג. מחברת העבודה "להציג!" כתובה בצורה בהירה ומזמינה ומרכזת את הידע המקצועי מתוך קורס "פרזנטציה אפקטיבית ושפת גוף", היא משלבת כלים ותרגולים ליישום בשטח ותעניק לקורא כלים להעברת הצגה מעניינת, סוחפת ומקצועית.

למי מחברת העבודה "להציג!" יכולה להתאים?

 • מחברת העבודה "להציג!" מתאימה לבעלי המקצועות העוסקים בהצגה, הדרכה, הנחייה או הוראה: מרצים, דוברים, מדריכים, מורים, מנהלים, אנשי מכירות, עורכי דין ויועצים העוסקים בתחום ייעוץ ארגוני, ייעוץ אסטרטגי או אימון אישי.
 • מנהלים, בעלי עסקים או יזמים אשר מעוניינים להציג את העסק או היוזמה שלהם בצורה מקצועית וסוחפת בפני בודדים, קבוצות או קהל.
 • מנהלים ומובילי עמדה אשר מעוניינים להעצים ולתרגל את יכולות ההצגה והשכנוע שלהם וביניהם גם - נציגי הסברה, שגרירים וקונסולים ודוברים רשמיים.
 • פרטים אשר מעוניינים ללמוד, להתפתח וליישם מיומנויות הצגת נושא בצורה מקצועית ומעניינת.

את כלל המוצרים המוצעים למכירה ניתן להדפיס במיתוג עסקי שלך הכולל מכתב פתיחה מטעם הארגון בפתיחת המחברת, לוגו בקדמת המוצר ולוגו בצד האחורי. לפרטים נוספים על הדפסה במיתוג שלך, קראו כאן!


לפרטים נוספים נא ליצור קשר כאן!

סדרת מחברות להצלחה מבית www.My-WorkBooks.com מיסודה של חברת "משכוכית ייעוץ והדרכה", המציעה שירותי ייעוץ ארגוני, פיתוח מנהלים וסדנאות לחברות וארגונים ו-אימון אישי.

אנו מזמינים אתכם לעיין באחד ממוצרי מחברות להצלחה: "לעשות!", "להציג!", "למכור!", "להגשים!" והמשחק "האופק היומי שלי!". את כל המוצרים ניתן להדפיס במיתוג העסקי שלך. כמו כן, אנו מציעים סדנאות לחברות וארגונים בעזרת המחברות  אשר יהפכו את חוויית הסדנא למקצועית, מרעננת ומעצימה.

מעוניינים להנחות סדנא, הרצאה או קורס בעצמכם? בקרו בחנות "מארזי הדרכה / ערכות הדרכה במגוון נושאים מוכנים להורדה, הכוללות מצגת, מערך סדנא, תרגילים ורעיונות מוכנים לשימוש. בין הנושאים "קורס מכירות", "קורס שירות", "סדנת ניהול זמן", "סדנת סגנונות תקשורת" ועוד.

 • התמונות מוצגות להמחשה בלבד, ט.ל.ח.
 • הקניה והשימוש במוצרי החנות בהתאם ובכפוף לתנאי תקנון.

קרא/י במאמרים שפרסמנו בנושא פרזנטציה אפקטיבית ושפת גוף: