המארז השלם (משלוח חינם)


אזל במלאי

הזמן/י במחיר מוזל מארז של 5 מחברות העבודה, לקריאה ועבודה מלמדת, תורמת ומשמעותית! המארז השלם כולל את מחברות העבודה: "למכור!", "לעשות!", "להציג!", ערכת המחברת והקלפים "להגשים!" ופנקס המשימות My ToDoList! המארז השלם יכול להיות כלי מצוין עבורך, או מתנה מוערכת לעמית/ה, חבר/ה או שותף לדרך. המארז השלם יהיה מתנה מיוחדת שכל אחד יכול וצריך לתת ראשית לעצמו! קריאה ותרגול של מחברות העבודה במארז השלם יאפשרו התפתחות אישית ומקצועית במגוון תחומים ועשויים לקדם את הקורא בכל עיסוקיו. המארז השלם יגיע אליך בדואר רשום וללא תוספת עלות על המשלוח.


  • קטגוריה: מחברות עבודה להצלחה

מחיר:347


אזל במלאי

תיאור

הזמן/י במחיר מוזל מארז של 5 מחברות העבודה, לקריאה ועבודה מלמדת, תורמת ומשמעותית! המארז השלם כולל את מחברות העבודה: "למכור!", "לעשות!", "להציג!", ערכת המחברת והקלפים "להגשים!" ופנקס המשימות My ToDoList!

המארז השלם יכול להיות כלי מצוין עבורך, או מתנה מוערכת לעמית/ה, חבר/ה או שותף לדרך.

המארז השלם כולל את כל מחברות העבודה המצוינות ויעניק כלים מקצועיים בנושאים הבאים:

  • מיומנויות בניהול עצמי: ניהול זמן, ניהול המשימה, תכנון וכתיבת חזון ותכנית עבודה בהצלחה, שיטות וכלים להצגת נושא בצורה משכנעת וסוחפת, מיומנויות בשפת גוף ועמידה בפני קהל, שיטות למכירה של מוצר, שירות או רעיון וכלים לטיפול בהתנגדויות.
  • מיומנויות בניהול הסביבה: ניהול ארגוני, ניהול השינוי, העצמת הסביבה החברתית, הארגונית או העסקית, גיוס שותפים לחזון משותף, חשיבה יצירתית והנחייה מעצימה.
  • כלים מקצועיים: הסט השלם מזמין את הקורא ללימוד ותרגול של מיומנויות מקצועיות אשר יחד, מהוות סט מקצועי להצלחה במגוון תחומים.

הסט השלם נשען על תוכן שמונחה בהצלחה באלפי קורסים וסדנאות עליהן ניתן לקרוא בלינקים הבאים:

כל מחברות העבודה מבוססות על מודל מקצועי שפותח והונחה בהצלחה עם אלפי משתתפים בסדנאות וקורסים בתחום ומעבירות את הידע בצורה מאורגנת ובהירה. שיטת הכתיבה וההגשה של המודלים המקצועיים נעשית בצורה ברורה, חדה וקצרה וזאת על מנת לפנות למגוון רחב של קוראים, בעלי רקע אישי ומקצועי שונה ובעלי תחומי עניין מגוונים.

למי המארז השלם להתאים?

  • המארז השלם הוא מתנה מיוחדת שכל אחד יכול וצריך לתת ראשית לעצמו! קריאה ותרגול של מחברות העבודה במארז השלם יאפשרו התפתחות אישית ומקצועית במגוון תחומים ועשויים לקדם את הקורא בכל עיסוקיו הן בעבודה אישית, זוגית, קבוצתית או במסגרת אימון אישי.
  • מנהלים, בעלי עסקים או יזמים אשר מעוניינים לפתח ולהעצים את סל הכישורים שלהם ובאמצעות כך, לקדם את הארגון על כל עובדיו וחבריו, העסק או היוזמה שהם מובילים.
  • לבעלי מקצועות העוסקים בניהול, ייעוץ והדרכה, הנחייה או הוראה: מרצים, דוברים, מדריכים, מורים, מנהלים ויועצים העוסקים בתחום ייעוץ ארגוני, ייעוץ אסטרטגי או אימון אישי.
  • המארז יכול להיות שי נהדר לעובדים בארגון, למנהלים, לעמיתים או לבוגרי הכשרות שונות.