האופק היומי שלי! משחק ללימוד ותרגול מיומנויות הצלחה (משלוח חינם)


מבצע

משחק "האופק היומי שלי" הוא משחק חובה לכל משפחה, צוות, ארגון ולכל מי שמבקש/ת ללמוד, לתרגל ולהתמקד במיומנויות הצלחה! הוא כולל קלפי תמונות, קלפי מילים, פנקס "3 הכוכבים שלי" חוברת הוראות והדרכה, חבל ואטבים לתליה. "האופק היומי שלי!" יסייע לכם במיקוד בהצלחה, בלימוד ותרגול מיומנויות ניהול עצמי ופיתוח ויעצים אתכם, שותפיכם ובני משפחותיכם.


  • קטגוריה: מחברות עבודה להצלחה

מחיר:210 170


קנה עכשיו!

תיאור

"האופק היומי שלי" הוא משחק חווייתי ומעצים, שמסייע לנו להתמקד בתחומים, ברצונות ובשאיפות שלנו ומאפשר לנו להתקדם למימושם בהצלחה. למרות היותו כלי פשוט וברור, משחק "האופק היומי שלי" הינו מתנה משמעותית וחיובית עבורכם, עבור בני משפחתכם, שותפיכם בעסק ובארגון ועבור חבריכם ועמיתכם המקצועיים.  המשחק פותח בשיתוף הפסיכולוגית החינוכית הגב' רונית דיגמי.

האופק היומי שלי - משחק להצלחה!

הרעיון העומד בבסיס המשחק הוא פשוט ומעצים: בתחילת כל יום נחשוב על החוויות, המטרות והרצונות שנרצה לממש במהלכו. נבחר קלף תמונה וקלף מילה המשקפים זאת בצורה הטובה ביותר, ונכתוב 3 "כוכבים" שנבקש להתמקד בהם במהלך היום. "כוכב" יכול להיות שיעור שאבקש ללמוד, מטרה שארצה להשיג, חלום שארצה להגשים או מטלה פשוטה שאבצע. אתם/ן קובעים/ות מה יהיו 3 הכוכבים היומיים שלכם/ן, בהתאם לאופק היומי שתבחרו וברוח הדברים שתתרגלו.

המשחק כולל:

  • 31 קלפי תמונות צבעוניות.
  • 31 קלפי מילים ותחושות.
  • 31 עמודים בפנקס מעוצב הנקרא "פנקס 3 הכוכבים שלי".
  • חוט ואטבים, אשר באמצעותם תוכלו לתלות את קלפי התמונה, קלפי המילים ודף שתמלאו מתוך פנקס "3 הכוכבים שלי" במקום ברור ונראה לעין: על המקרר, על לוח השעם במשרד או על דלת הבית או המשרד.
  • חוברת הסבר ורעיונות לשימוש במשחק בצורה עצמאית, עם המשפחה, באימון אישי ומקצועי או בעבודה קבוצתית.

למי המשחק "האופק היומי שלי" מתאים?

הגדרת החוויות, היעדים והרצונות שלי באמצעות משחק "האופק היומי שלי" תהיה כלי מצוין לעבודה אישית בכל בוקר, תסייע למשפחה בהגדרת מטרות משפחתיות ובעבודה עם הילדים ותעניק ממד חדשני וחיובי לעבודה בעסק ובארגון. השימוש במשחק ובחירה מונחית בממדים חיוביים הינו פיתוח הנשען על מגוון תיאוריות ומחקרים, אשר מצביעים על קשר ברור בין הגדרה בהירה של מטרות ורצונות לבין ההצלחה במימושם; בין מיקוד בדברים החיוביים וב"חצי הכוס המלאה" לבין אושר וחוויית חיים טובה יותר; ובין בחירה בהתנהגות יוזמת, פרואקטיבית ומובילה לבין התנהגות מגיבה, ריאקטיבית ומובלת.

  • בעבודה אישית - המשחק "האופק היומי שלי" מתאים לכל אחת ואחד המעוניינים למקד את חשיבתם ואורח יומם במיקוד חיובי, יוצר ומגשים.
  • בחוויה משפחתית או זוגית - "האופק היומי שלי" הינו כלי פשוט, נהדר ומעצים לזוגות ולמשפחה – הוא מעודד שיח בונה ומעצים ומזמין חוויה יוצרת וממקדת. "האופק היומי שלי" מלווה זוגות ומשפחות בשגרת הבוקר כדרך קבע, במהלך סוף השבוע ובטיולים משותפים.
  • בארגון ובעסק - "האופק היומי שלי" יהיה כלי מקצועי נהדר וחווייתי למנהלים, עובדים, ארגונים עסקיים ובתי ספר. בזכות חוברת הרעיונות המצורפת, ניתן להשתמש ב"אופק היומי שלי" למספר רב של מצבים ארגוניים וניהוליים.
  • באימון אישי ובהדרכה - "האופק היומי שלי" הוא כלי חשוב למאמנים אישיים, יועצים ארגוניים, מנחי קבוצות ויועצים עסקיים אשר יסתייעו במשחק וברעיונות שהוא מקדם בהצלחה.

הכוכבים שלנו ממליצים על משחק "האופק היומי שלי":

הפסיכולוגית החינוכית, הגב' רונית דיגמי, המומחית בעבודה עם ילדים, מתבגרים ומשפחות מציינת: "הגדרת שאיפות רגשיות או חברתיות, כמו גם קביעת מטרות בתחילת יום או בתחילת שבוע מאפשרת מיקוד, קביעת מדדים וקריטריונים להתפתחות ולהצלחה, וכן מאפשרת שיח משפחתי מעצים ומגבש. בנוסף, השימוש בקלפי התמונות והמילים בהתאם להמלצות בערכה יעודד חשיבה יצירתית חשובה ותורמת ויקנה כלי מובנה להגדרת חזון ולבחינת הדרכים למימושו. ערכת "האופק היומי שלי" מומלצת מאוד לעבודה עצמית או משפחתית ולעבודה עם ילדים ומתבגרים ואני בטוחה שהיא תתרום להתפתחותכם ולהתפתחותם."

הגננת והמטפלת, הגב' מאיה מזרחי,  משתפת: "ערכת "האופק היומי שלי" היא כלי נהדר שכשהילדים בגן מתרגלים אליו הוא הופך לחלק מרכזי בשגרת הבוקר. אני נעזרת בערכה בתחילת היום - באמצעותה אני מסבירה לילדים על הפעולות והתכנים שנבצע במהלכו, וכן בסוף היום - אז אני מסכמת את היום בעזרת הנקודות שקבענו יחד. לערכה הוספנו עוד עזרים ורעיונות ובגן, ואנחנו מפתחים אותה ומתפתחים באמצעות הרעיונות והשיטות שהיא מציעה".

חיים מכלוף, אשר במסגרת ניסיונו העשיר שימש כמורה בבית ספר יסודי, מורה בגיל הרך, מרצה ויועץ בכיר, מספר: "אני אוהב את הערכה ואת הרעיון של שימוש בקלפים של תמונות ומילים בכיתה בהנחיה יצירתית. המשחק ושיטת העבודה באמצעותו מאפשרים הגדרת משימות ויעדים כיתתיים ומקדמים שיח מעצים בתהליך הלמידה הבית ספרי. משחק "האופק היומי שלי" מנסח סוג של "חוזה" בין המחנך או המורה לבין התלמידים, והוא מוצג בצורה יצירתית, נעימה ומלמדת. הצבת "חבל ההצלחות שלי" עם הקלפים והרישום בעזרת דפי הפנקס במקום נראה לעין וסמוך ללוח, מהווה תזכורת מצוינת לתלמידים ולמורה על המטרות והדגשים ליום הזה. אני ממליץ לפתוח כל יום בכיתה בעזרת ערכת "האופק היומי שלי" ככלי נהדר, מובנה ומלמד."

המאמנת האישית, דר' מגי בן יהודהמוסיפה: "המשימה המרכזית בתהליכי אימון להצלחה היא בהגדרת היעדים האישיים, החברתיים או המקצועיים שאני רוצה להגיע אליהם, ובקביעת אבני הדרך בתכנית להשגתם. ערכת "האופק היומי שלי" מאפשרת פעולה יומית פשוטה ומעצימה, אשר מקדמת התנהגות יוזמת ופרואקטיבית ומלמדת את המשתתף בצורה חווייתית ופשוטה לבחור לקחת אחריות על חייו ולקדם את מטרותיו באופן ברור. השימוש בערכה וברעיונותיה מסייע לי ולמתאמנים בתהליכי האימון האישי ואני ממליצה על אימוץ הכלי כמתנה לחיים!"

היועץ הארגוני ומפתח המשחק, מר יניב שנהב, כותב: "הקלפים ההשלכתיים במשחק הם כלי רב עוצמה ויעיל בתרגום מחשבות בעלות ערך ממוקד ומקדם. הקלפים מסייעים למחשבה המבולבלת לעתים, ללבוש צורה מוכרת באמצעות תמונה או להצטמצם/להתמקד לכדי מילה אחת בלבד, וכן להפעיל את הדמיון ולעורר את השאיפות בעזרתה של תמונה או יחידה המשקפת את רצונותיו ואת חלומותיו של המשתתף. זהו כלי חשוב והכרחי לתהליכי התפתחות בכל השכבות!"

"האופק היומי שלי!" יהיה מתנה נהדרת לעצמך, לחברים ועמיתים ויכול להיות גם שי מוערך לעובדים ובאירועים. 

קרא/י במאמרים בנושא ייעוץ והדרכה, ניהול ומנהיגות ואימון אישי: